Pavel Mudra, EFA

Finanční koučing, vedení firmy, investice a svěřenské fondy
Kdo jsem? Jsem v oblasti financí už přes dvacet let. Máme to v rodině. Táta byl jeden z nejúspěšnějších pojišťováků v kraji. Jako malý kluk jsem viděl, jak dokázal pomáhat lidem a jak ho to bavilo. Takže když jsem v roce 1996 dostal nabídku pracovat ve finančním poradenství, nezaváhal jsem. Od té doby uteklo spousta času. Pracoval jsem v německé poradenské firmě, ale nevyhovovala mi kvalita služeb. V roce 2002 jsme s kolegou založili vlastní úspěšnou firmu. V roce 2009 jsme se domluvili, že budoucnost vidíme každý trochu jinak a tehdy vznikla K2 Finance. Jsem šťoura. Neumím klientům prodávat to, o čem nejsem přesvědčený, že je to špička. Proto pořád hledám nové a lepší služby. Mám to štěstí, že mí kolegové to cítí stejně a podporují to. Proč bych si přál, abyste poznali K2? Baví nás hledat řešení. A baví nás lidi. Chceme spolupracovat s těmi, kdo to cítí jako správný krok, koho to s námi taky baví.A máme za sebou hmatatelné výsledky. Ale nevěřte mi ani slovo. Vyzkoušejte si nás!
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tel:  777 27 61 37
Email:  pmudra@k2finance.cz

REFERENCE

Na začátku spolupráce bylo pro mě velmi dobré, vidět úrokové sazby všech bank, jejich fixační dobu atd. Možnost mít od banky odhadce bez placení se také osvědčila. Dodělání kupní smlouvy a pohlídání, aby se nestaly chyby, také proběhlo v pořádku a tím tedy děkuji. Jsem spokojen, jak vše proběhlo.
Tomáš Mochan
Spolupráce s Vámi byla perfektní, nemám co bych vytknul. Pokud na někoho narazím, určitě Vás doporučím.
Jan Krákora
Rozhodnutí, zda spolupracovat s Pavlem Mudrou nebo ne, bylo vcelku dlouhé a když se nyní podíváme zpátky, docela nás mrzí, že zabralo tolik času. Důvod, který vše prodlužoval, byly rozhodně finance, tedy částka, kterou spolupráce stála. Po jistých pádech a neustálé nevědomosti jsme se ale konečně rozhodli a vše se mohlo rozjet na plné obrátky. Pavel nám ujasnil několik důležitých finančních pojmů a dojmů a dokonale pronikl do problematiky našeho oboru. Osobně velmi oceňuji schopnost se dobře zeptat a nespokojit se s polovičatou odpovědí + skutečný zájem o porozumění tomu, co nás nejen trápí, ale jak zkrátka všechny ty věci celkově fungují. Pavel se dokázal dostat do jádra věci, porozumět tomu, co potřebujeme, a zároveň nás nezahltit teorií či nadbytečnými informacemi. Každá schůzka s Pavlem byla zážitek a skutečně nám pomohla rozumět vždy o kousek víc. Výsledek naší cca 4-měsíční spolupráce je fakt, že máme jasno ve firemních financích, rozumíme tomu, jak s nimi nakládat a na co se především orientovat, také ale tomu, co nemá smysl příliš řešit a mít na tom zbytečně moc pozornosti. Zároveň jsme schopni všechno, co se týče financí měřit, čímž získáváme přehled o opravdových výsledcích a pyšně mohu říci, že aktuálně skončený měsíc byl pro naší firmu nejvíce ziskový v historii naší firmy. Proto mohu od srdce doporučit služby Pavla Mudry, protože to je rozhodněčlověk na svém místě - profesionál s lidskou tváří, který Vám nejenom pomůže, ale stane se i Vaším přítelem. Neváhejte, můžete jenom vydělat. 🙂
Ondřej a Dominika PaškoviPlzeň

K2 Finance s.r.o., Revoluční 503/35, 312 00  Plzeň – Lobzy
Ič: 29071224, Zastoupená: Pavlem Mudrou, jednatelem
zapsaná ve složce C 23285 vedené u Krajského soudu v Plzni
Copyright K2 Finance s.r.o.