Pavel Šefl, EFA

Finanční kouč, specialista pojištění, investiční poradce
Největší přidanou hodnotou pro mé klienty je můj všeobecný finanční přehled a současně moje specializace na investování podle strategie Wealth Protection (strategie ochrany bohatství). Od roku 2010 jsem si v K2 Finance postupně prošel různými posty. Od specialisty na povinné ručení, pojištění majetku a pojištění podnikatelů k hypotékám a podnikatelským úvěrům. Věnoval jsem se i životnímu pojištění. Postupně jsem se vypracoval až k investicím, hlavně pak k investiční strategii wealth protection, kterou v Čechách bohužel stále používá minimum poradců. Díky všem těmto zkušenostem mohu říci, že jsem schopný odpovědět na většinu dotazů a vidět širší souvislosti. Většinu situací už jsem někdy řešil nebo vím, komu zavolat. Podle mě existuje na každou situaci nějaké řešení. Investice do prestižních zkoušek EFA (9/2016) i do následného pravidelného vzdělávání mi dala jistotu, že to, co dělám, dělám správně a v nejlepším zájmu klienta. S lidmi mluvím na rovinu a když něco slíbím, můžete se spolehnout, že to platí.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tel:  608 800 861
Email:  psefl@k2finance.cz

 

REFERENCE

Pan Šefl je velice bystrý a vnímavý. Svou práci má rád a to se projevuje i ve vztahu ke klientům. Také je empatický a pro mně i dost trpělivý. Vždy se snaží najít pro mně to nejlepší řešení, i když mu nevytvářím zrovna jednoduché úlohy. Naučil mně jak správně a smysluplně spořit a pokaždé nabízí i další cesty, jak peníze zhodnotit. Rozšiřuje mi obzory a je mým průvodcem ve světě financí. Vím, že se na něj mohu kdykoliv obrátit a nechat si poradit.
Mgr. Michala SvobodováGSK, Plzeň
Spolehlivý poradce, vždy poradí a navrhne optimální řešení. Jsme u pana Šefla roky a nikdy nezklamal.
Petra Jenišováelektrovýroba, Ves Touškov
S panem Šeflem spolupracujeme již několik let. Za tu dobu nám pomohl utřídit rodinné finance a doporučil produkty, které odpovídaly našim požadavkům. Velkým přínosem je také pravidelná revize stávajících smluv, kdy jsme již společně dosáhli finančních úspor při získání výhodnějších podmínek. Vyzdvihl bych jeho osobní přístup, zájem o naše potřeby a možnost se na něj kdykoli obrátit s žádostí o radu.
Pavel Mainzer, Třemošná
S Pavlem Šeflem spolupracujeme už minimálně 6 let. Pavel je velice ochotný a má profesionální přístup - probere více možností řešení, nic nevnucuje, dá člověku prostor se rozhodnout, "netlačí na pilu" (jako ostatní - takové chování má opačný efekt a ztrácím zájem s takovou osobou cokoliv řešit). Pomohl nám už vícekrát - řešení autonehody, úvěru, uplatnit pojištění v domácnosti apod. Spolupráce s ním nám přináší ušetřené a dobře investované finance. Více takových lidí, jako je Pavel Šefl - rádi s ním spolupracujeme a doufáme, že i nadále budeme!
Eva Uhrin, Spálené Poříčí
Se službami pana Šefla jsem velmi spokojen. Vždy velmi vstřícný a spolehlivý. Pokaždé zařídil vše podle mých požadavků.
Václav Vitouš, podnikatel

K2 Finance s.r.o., Revoluční 503/35, 312 00  Plzeň – Lobzy
Ič: 29071224, Zastoupená: Pavlem Mudrou, jednatelem
zapsaná ve složce C 23285 vedené u Krajského soudu v Plzni
Copyright K2 Finance s.r.o.