Radka Mudrová

Vedoucí hypotečního oddělení, projekt hypoteční bodyguard
Financováním bydlení se zabývám už od roku 2003. V součtu mi rukama prošlo už více než 1,3 miliardy Kč. V tomto oboru se stále něco mění – abych byla v obraze a náš klient dostal vždy to nejlepší řešení, musím pravidelně (ostatně jako celý tým K2 Finance) studovat. Úspěšně jsem složila nejvyšší zkoušku vyžadovanou ČNB pro úvěrové zprostředkovatele. Je pro mě důležité, aby se klient cítil při jednání příjemně, aby měl jistotu,že o něj bude skvěle a rychle postaráno, a že bude vždy vědět, co se děje a co je dalším krokem v jeho záležitosti. Baví mě hledat pro klienty ideální řešení a „bojovat“ za nejlepší podmínky! Těší mě radost klientů, když si s mojí pomocí plní svoje sny. Často se proto stává, že naše vzájemné vztahy jsou mnohem více, než jen pracovní. Když nepracuji, jsem nejvíc spokojená se svou rodinou a přáteli…a pak je jedno, kde. Doma, na kole, lyžích, na cestách po světě…Zvláště naše firemní akce nemají chybu, na cestování po Americe či Japonsku se nedá zapomenout. Není nám lhostejné, co se děje kolem nás – proto s manželem podporujeme kampaně na zlepšení života a protidrogovou prevenci dětí.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tel:  777 259 168
Email:  rmudrova@k2finance.cz

REFERENCE

Tímto se chci poděkovat K2 Finance - konkrétně paní Hazukové ve spolupráci s paní Mudrovou, za vyřízení hypotéky. V bance se tvářili, že nemáme šanci a nebyli ochotni hledat řešení. A ani u konkurenčních společností mi nebyli schopni nabídnout řešení pro mou situaci. Dnes však již máme vlastní dům, díky perfektní práci K2 Finance, kde to, co jsme si řekli, to taky platilo a kde hlavně byli ochotni řešení hledat. Přístup byl orientovaný skutečně na naše potřeby a to jsme vše řešili dálkově přes celou republiku, jelikož jsme z Opavy. Ještě jednou velké DÍK!
Pukaj Peter
Při vyřizování financování koupě našeho vysněného domečku vše trpělivě a srozumitelně vysvětlila a to i několikrát. A pro lepší představu nám i při vysvětlování kreslila náčrty. Nevím, kde se v „naší“ finanční poradkyni bere tolik trpělivosti a kde bere tak pevné nervy. I kdybych se zeptala třikrát na stejnou věc, ochotně mi celou situaci znovu vysvětlila a dokud si nebyla jistá, že rozumíme s dané části, nešla na další. Finančních poradců je velmi mnoho, konkurence v této oblasti je velká a v mnohém se shodují a určitě svojí práci odvedou dobře. Ale najít takového poradce, ke kterému se budete rádi vracet, i když už pro vás práci už dokončil, takových myslím moc nebude. My jsme měli štěstí, že jsme takového člověka objevili a jsme opravdu velmi vděčni za vše, co pro nás paní Radka Mudrová udělala. Paní Radku Mudrovou doporučujeme každému, kdo chce mít jistotu, že vše kolem koupě vysněného domu dopadne dobře.
Alena a Petr Žížalovi
Na začátku spolupráce bylo pro mě velmi dobré, vidět úrokové sazby všech bank, jejich fixační dobu atd. Možnost mít od banky odhadce bez placení se také osvědčila. Dodělání kupní smlouvy a pohlídání, aby se nestaly chyby, také proběhlo v pořádku a tím tedy děkuji. Jsem spokojen, jak vše proběhlo.
Tomáš Mochan
Když nad tím přemýšlí, známe se už skoro patnáct let, to je doba... Tehdy začala naše spolupráce při koupi bytu, kdy jsme řešili úvěr ze stavebního spoření, pak jsem si rozmyslela bydlení v paneláku a rozhodla se pro stavbu domečku, takže jsme řešili splacení původního úvěru a pořízení nového na stavbu domku. V nedávné době jsme dělali refinancování úvěru, kdy mi končila fixační doba. Nevzpomínám si, že by někdy něco neklaplo, vždy všechno probíhalo perfektně, navíc mě naše spolupráce ušetřila spoustu času vše potřebné bylo zajištěno z vaší strany, což je pro mě super. Mimo jiné jsme spolu uzavřeli několik pojistek, jak moji životní včetně připojištění nezletilé dcery, tak mého dospělého syna.Také pojištění odpovědnosti za škodu, která souvisí s mým zaměstnáním. Jsem velice vděčná, za spolupráci s vámi, vždyť víte, že jsem časově dost zaneprázdněná, tak to se mnou nebývá jednoduché.. Také umím být protivná, nemožnými a nezkušenými dotazy, ale vy vždycky vše uvedete na pravou míru. Za ty roky co se známe, bych řekla, že náš "obchodní vztah" je spíše přátelský, za což vám velmi děkuji.
Šnourová I.

K2 Finance s.r.o., Revoluční 503/35, 312 00  Plzeň – Lobzy
Ič: 29071224, Zastoupená: Pavlem Mudrou, jednatelem
zapsaná ve složce C 23285 vedené u Krajského soudu v Plzni
Copyright K2 Finance s.r.o.