Ing. Vlastimil Papay, EFA

Finanční kouč, investiční strategie wealth protection
Když se poprvé potkám s novým klientem, chci hlavně zjistit, jestli si vzájemně lidsky sedneme a budeme vůbec chtít spolupracovat. Pokud máme s klientem pracovat na jeho cílech, chce to velkou vzájemnou důvěru. Pokud si lidsky nesedíme, nemá spolupráce cenu. Bylo by to zbytečné trápení pro obě strany. Chci spolupracovat s cílevědomými lidmi, kteří znají svoje hodnoty, chtějí pracovat na svých cílech a nebojí se pro to něco udělat. Takže, kdy se spolu potkáme?
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tel:  737 530 056
Email:  vpapay@k2finance.cz

REFERENCE

Jsem spokojen se spoluprací s panem Papayem. Vždy mi byly doporučeny jen ty nejvýhodnější finanční produkty za výborných podmínek. Nikdy mi nenabízel služby o které bych neměl zájem nebo zpětně litoval již uzavřených smluv. Skvěle se orientuje na trhu finanční produktů a služeb a ochotně a vstřícně pro mě a mou rodinu najde ideální řešení.
Ing. Martin PíšeRisk and facility manager, Postřižín
lužeb Ing. Vlastimila Papaye využíváme celá rodina od roku 2013 a jsme velmi spokojeni. Nejen, že nám pomohl optimalizovat stávající finanční záležitosti, ale navrhl i nové způsoby finančního zhodnocení našich úspor. Důležité pro nás je, že je vždy k zastižení a ochotně řeší nastalé situace. Je pro nás velice příjemné vědět, že v případě potřeby máme zdatného a ochotného finančního kouče.
MUDr. Václav Cihlářpraktický zubní lékař, Kladno
Před několika lety , ještě v době, kdy jsem bydlela v Plzni, jsem potřebovala poradit v oblasti investic. Zcela náhodně jsem se v tu dobu setkala s panem ing. Vlastimilem Papayem a od té doby, kdykoliv potřebuji informace z tohoto oboru, se na něj obracím. Pan inženýr si na mne vždy udělá čas, při našem jednání je maximálně vstřícný, korektní, pozorný k mým dotazům a hlavně, vždy mi velmi dobře poradí. Díky jemu jsem "netápala" pro mne v bludišti možného investování a vloni jsem zainvestovala s jistotou a velmi dobře. Setkání, komunikace a spolupráce s ním je nejen na profesionální a odborné úrovni vysoká, ale také příjemná.
MUDr. Radmila Klepetářová, Praha
K finančním poradcům jsem zpravidla nedůvěřivý a mám ve zvyku odmítat jejich služby. S panem Papayem však jednám již pravidelně a to i na vlastní žádost,což znamená že na mne působí naprosto jiným dojmem. Nejvíce oceňuji jeho přístup k řešení jakékoliv zdánlivě nedůležité či drobné záležitosti bez ohledu na perspektivu klienta. Necítím se být nikterak manipulován a maten. Dosavadní spolupráci hodnotím jako přínosnou.
Martin Straka, restaurátor nábytku, Praha
S Vlastou Papayem spolupracuji již řadu let. Vyzdvihl bych jeho přátelský a profesionální přístup. Vždy se vším ochotně poradí a hlavně srozumitelně vysvětlí! Kdybych měl říct s čím mi Vlasta nejvíce pomohl, tak by to asi bylo to, jak chytře nakládat s financemi. Jednoduše řečeno, cokoliv potřebuji, tak dostanu to nejlepší!
Lubomír Meloun, IT technik NNH, Praha

K2 Finance s.r.o., Revoluční 503/35, 312 00  Plzeň – Lobzy
Ič: 29071224, Zastoupená: Pavlem Mudrou, jednatelem
zapsaná ve složce C 23285 vedené u Krajského soudu v Plzni
Copyright K2 Finance s.r.o.