Ing. Vlastimil Papay, EFA

Finanční kouč, investiční strategie wealth protection
Když se poprvé potkám s novým klientem, chci hlavně zjistit, jestli si vzájemně lidsky sedneme a budeme vůbec chtít spolupracovat. Pokud máme s klientem pracovat na jeho cílech, chce to velkou vzájemnou důvěru. Pokud si lidsky nesedíme, nemá spolupráce cenu. Bylo by to zbytečné trápení pro obě strany. Chci spolupracovat s cílevědomými lidmi, kteří znají svoje hodnoty, chtějí pracovat na svých cílech a nebojí se pro to něco udělat. Takže, kdy se spolu potkáme?
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Tel:  737 530 056
Email:  vpapay@k2finance.cz

REFERENCE

Jsem spokojen se spoluprací s panem Papayem. Vždy mi byly doporučeny jen ty nejvýhodnější finanční produkty za výborných podmínek. Nikdy mi nenabízel služby o které bych neměl zájem nebo zpětně litoval již uzavřených smluv. Skvěle se orientuje na trhu finanční produktů a služeb a ochotně a vstřícně pro mě a mou rodinu najde ideální řešení.
Ing. Martin PíšeRisk and facility manager, Postřižín
lužeb Ing. Vlastimila Papaye využíváme celá rodina od roku 2013 a jsme velmi spokojeni. Nejen, že nám pomohl optimalizovat stávající finanční záležitosti, ale navrhl i nové způsoby finančního zhodnocení našich úspor. Důležité pro nás je, že je vždy k zastižení a ochotně řeší nastalé situace. Je pro nás velice příjemné vědět, že v případě potřeby máme zdatného a ochotného finančního kouče.
MUDr. Václav Cihlářpraktický zubní lékař, Kladno
Před několika lety , ještě v době, kdy jsem bydlela v Plzni, jsem potřebovala poradit v oblasti investic. Zcela náhodně jsem se v tu dobu setkala s panem ing. Vlastimilem Papayem a od té doby, kdykoliv potřebuji informace z tohoto oboru, se na něj obracím. Pan inženýr si na mne vždy udělá čas, při našem jednání je maximálně vstřícný, korektní, pozorný k mým dotazům a hlavně, vždy mi velmi dobře poradí. Díky jemu jsem "netápala" pro mne v bludišti možného investování a vloni jsem zainvestovala s jistotou a velmi dobře. Setkání, komunikace a spolupráce s ním je nejen na profesionální a odborné úrovni vysoká, ale také příjemná.
MUDr. Radmila Klepetářová, Praha
K finančním poradcům jsem zpravidla nedůvěřivý a mám ve zvyku odmítat jejich služby. S panem Papayem však jednám již pravidelně a to i na vlastní žádost,což znamená že na mne působí naprosto jiným dojmem. Nejvíce oceňuji jeho přístup k řešení jakékoliv zdánlivě nedůležité či drobné záležitosti bez ohledu na perspektivu klienta. Necítím se být nikterak manipulován a maten. Dosavadní spolupráci hodnotím jako přínosnou.
Martin Straka, restaurátor nábytku, Praha
S Vlastou Papayem spolupracuji již řadu let. Vyzdvihl bych jeho přátelský a profesionální přístup. Vždy se vším ochotně poradí a hlavně srozumitelně vysvětlí! Kdybych měl říct s čím mi Vlasta nejvíce pomohl, tak by to asi bylo to, jak chytře nakládat s financemi. Jednoduše řečeno, cokoliv potřebuji, tak dostanu to nejlepší!
Lubomír Meloun, IT technik NNH, Praha

K2 Finance s.r.o., Revoluční 503/35, 312 00  Plzeň – Lobzy
Ič: 29071224, Zastoupená: Pavlem Mudrou, jednatelem
zapsaná ve složce C 23285 vedené u Krajského soudu v Plzni
Copyright K2 Finance s.r.o.