DÍVÁME SE NA PENÍZE JEDNODUCHÝM
SELSKÝM ROZUMEM

K2 Finance poskytuje klientům profesionální péči o jejich majetek. Od jeho budování přes správu a ochranu až k řešení mezigeneračních předání. Společně s kolegy sdílíme stejné měřítko péče – postarat se o klienta tak, jako kdyby to byl člen rodiny.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

Stejně jako pro naši rodinu

Přistupujeme k našim klientům tak, jak bychom chtěli, aby se někdo jiný choval k našim blízkým. To zahrnuje nejen důkladný zájem o klientovy potřeby, pečlivost při hledání a sestavování řešení, ale také lehkost, zábavu i lidský způsob prezentace tak, aby tomu rozuměla klidně i naše babička.

Odbornost

Kdo chce být součástí našeho týmu, ten se musí pravidelně vzdělávat. Kromě externího odborného vzdělávání, je to hlavně interní akademie. Každý týden věnuje každý z členů týmu minimálně 2,5 hodiny odbornému vzdělávání. Většinou je to ale mnohem víc.

Kompletní služby

Naše služby jsou určeny pro lidi, kteří chtějí dosáhnout finanční nezávislosti. Pro takové klienty jsme připraveni poskytovat kompletní péči o jejich finance. Základem jsou nízkonákladové investice. Na cestě k finanční nezávislosti ale člověk potřebuje zajišťovat i hypotéky, kvalitní pojištění, zakládání a správu svěřenských fondů, investice do nemovitostí atd.

EFA Certifikace

Zkoušky EFA (European Financial Advisor) jsou aktuálně nejvyšším standardem kvalifikace a profesionality finančního poradce v ČR. Všichni naši finační kouči složili tuto náročnou zkoušku, což nás řadí mezi společnosti s největším poměrem EFA pracovníků v ČR.

NÁŠ TÝM

Ing. Vlastimil Papay, EFA

Ředitel firmy, finanční kouči investiční strategie wealth protection

Ing. Zuzana Herůfková, EFA

Finanční kouč, investiční specialista, wealth protection

Pavel Šefl, EFA

Finanční kouč, specialista pojištění, investiční poradce

Radka Mudrová

Vedoucí hypotečního oddělení, projekt hypoteční bodyguard

Edita Hazuková

Hypoteční specialista

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

K2 Finance s.r.o., Revoluční 503/35, 312 00 Plzeň – Lobzy
IČ: 29071224, Zastoupená: Pavlem Mudrou, jednatelem
zapsaná ve složce C 23285 vedené u Krajského soudu v Plzni
Copyright K2 Finance s.r.o.